IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Port
ku: دەروازە

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.
