IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Add Server
lv: Pievienot serveri

en: Edit Server
lv: Labot serveri

en: Port
lv: Ports

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.
