IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
