IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
