IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Edit Server
nl: Server bewerken

en: Port
nl: Poort

en: Server name
nl: Servernaam

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Add new server
nl: Een nieuwe server toevoegen
