IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto
