IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ
