IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Edit Server
pl: Edytuj serwer

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.
