IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Port
ps: درشل (پورټ)
