IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Port
sl: Vrata
