IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.
