IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
