IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Port
th: พอร์ต

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน
