IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Edit Server
tr: Sunucuyu Düzenle

en: Server name
tr: Sunucu adı

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.
