IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
