IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Port
vi: Cổng

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.
