IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
