IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Edit Server
bo: ཞབས་ཞུ་བར་རྩོམ་སྒྲིག

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག
