IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Server Address
ca: Adreça del servidor
