IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Port
he: פורט

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.
