IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Port
hi: पोर्ट

en: Error saving user account.
hi: त्रुटि से सुरक्षित करने वाला प्रयोक्ता खाता|
