IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Server name
hu: Kiszolgáló neve

en: Server address
hu: Kiszolgáló címe

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
