IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Port
hy: Պորտ
