IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Port
ka: პორტი
