IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
