IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Port
oc: Pòrt

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.
