IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Port
fa: درگاه
