IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Port
pt: Porta

en: Server name
pt: Nome do servidor

en: Error saving user account.
pt: Erro ao gravar a conta do usuário.

en: Server Address
pt: Endereço do Servidor
