IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Auth
ru: Авторизация

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Add Server
ru: Добавить сервер

en: Port
ru: Порт

en: Server name
ru: Название сервера

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
