IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Add Server
sk: Pridať server

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.
