IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
