IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Error saving user account.
ur: صارف کا اکاؤنٹ محفوظ کرنے میں خرابی۔
