IMCE (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Permitted file extensions
bs: Dozvoljene ekstenzije datoteka.

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Maximum file size per upload
bs: Maksimalna veličina datoteke po jednom uploadu.

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
bs: Vaše PHP postavke ograničavaju maksimalnu veličinu datoteke po uploadu na %size.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bs: Primjećen je neispravan izbor. Molimo kontaktirajte administratora stranice.
