IMCE (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: all
mr: सर्व

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Weight
mr: मुल्य

en: root
mr: मुळ

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Navigation
mr: आवागमन

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mr: चुकीची कृती केल्या गेली आहे. कृपया व्यवस्थापकांशी संपर्क साधावा.
