IMCE (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: root
sq: baza

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Permitted file extensions
sq: Prapashtesat e lejuara të file

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: WIDTHxHEIGHT
sq: GJERËSIxLARTËSI

en: Maximum file size per upload
sq: Madhësia maksimum e file për ngarkim

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
sq: Rregullimet tuaja të PHP kufizojnë madhësinë maksimum të file për t'u ngarkuar në %size.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sq: Lejohen vetëm file me prapashtesat në vijim: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sq: File është %filesize duke tejkaluar madhësinë maksimum prej %maxsize.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sq: U zbulua një zgjedhje e palejuar. Jeni të lutur të viheni në kontakt me administratorin e sitit.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sq: Zgjedhje e pavlefshme %choice në elementin !name.
