IMCE (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: root
eo: radiko

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Permitted file extensions
eo: Permesitaj dosieraj sufiksoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Navigation
eo: Navigado

en: WIDTHxHEIGHT
eo: LARĜOxALTECO

en: Maximum file size per upload
eo: Maksimuma dosiera grandeco de alŝuto

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
eo: Viaj agordoj de PHP limigas la maksimuman dosieran grandecon de alŝuto al %size.

en: image
eo: bildo

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
eo: La maksimuma permesata bilda grandeco (ekz. 640x480). Agordu al 0 porneniu limigo. Se <a href="!image-toolkit-link">bilda ilaro</a> estas instalita,dosieroj pli grandaj ol tio, ŝrumpus por ke ili estu ene de la limigoj.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eo: Nur dosieroj kun la jenaj etendaĵoj permesiĝas: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
eo: La dosiero estas %filesize, pli granda ol la maksimuma dosiergrandeco de %maxsize.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eo: Malvalida elekto detektiĝis.  Bonvolu kontakti la retejan administranton.

en: Illegal choice %choice in !name element.
eo: Nevalida elekto %choice en elemento !name.
