IMCE (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Navigation
ug: يېتەكچى

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ug: تاللىشىڭىز خاتا،بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.
