IMCE (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: root
kk: түбір

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Navigation
kk: Навигация

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
kk: Сіздің PHP теңшелімдері %size шектеуінен аспау керек.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
kk: Суреттің көлемінің максимал мәні (мысалы, ,640х480). Егер еш шектеу болмаса 0 қойыңыз. Егер <a href="!image-toolkit-link">Суреттің құралдар жиынтығы</a>  қондырылған болса, көлемі шектен асып кеткен файлдардар керек мөлшерге дейін азайтылады.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Illegal choice %choice in !name element.
kk: !name элементінде жарамыз %choice таңдауы.

en: Site maintenance account
kk: Сайт қызмет көрсету есебі
