IMCE (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: root
kn: ಮೂಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Navigation
kn: ನ್ಯಾವಿಗೇಶನ್

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: File Browser
kn: ಕಡತ ವೀಕ್ಷಕ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: MB
kn: ಎಂಬಿ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Directories
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Please select a file.
kn: ದಯವಿಟ್ಟು ಒಂದು ಕಡತದ ಹೆಸರನ್ನು ನಮೂದಿಸು!

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
kn: %num ಕ್ಕಿಂತ ಹೆಚ್ಚು ಫೈಲ್ ಗಳನ್ನು ಆರಿಸುವಂತಿಲ್ಲ.

en: %filename is not an image.
kn: %filename ಎನ್ನುವುದು ಚಿತ್ರವಲ್ಲ

en: You must select at least %num files.
kn: ಕನಿಷ್ಟ %num ಫೈಲುಗಳನ್ನು ಆರಿಸಿ

en: Tips
kn: ಸಲಹೆಗಳು
