IMCE (7.x-1.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: MB
ky: МБ
