IMCE (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Permitted file extensions
nn: Tillatne filtyper

en: Navigation
nn: Navigering

en: Close
nn: Lukk

en: Maximum file size per upload
nn: Maksimal filstørrelse pr. opplasting

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
nn: PHP-innstillingane begrensar størrelsen på oveføring av file til %size.

en: image
nn: bilete

en: Insert !image or !link.
nn: Sett inn !image eller !link!.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nn: Berre file med desse filetternamna er tilletne: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nn: Fila er %filesize stor, dette er meir enn maksimalgrensa på %maxsize.

en: Maximum image resolution
nn: Maksimum bileteoppløysing.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nn: Eit ulovleg alternativ er oppdaga. Kontakt nettstadsadministratoren.

en: %filename is not an image.
nn: %filename er ikkje eit bilete.

en: Illegal choice %choice in !name element.
nn: Ulovlig alternativ %choice i elementet !name

en: Site maintenance account
nn: Nettstadens vedlikehaldskonto
