IMCE (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: root
bg: корен

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Помощ

en: link
bg: връзка

en: Permitted file extensions
bg: Разрешени файлови разширения

en: Upload
bg: Качване

en: Navigation
bg: Навигация

en: WIDTHxHEIGHT
bg: ШИРИНА х ВИСОЧИНА

en: Maximum file size per upload
bg: Максимален размер на файла за качване

en: Upload file
bg: Качи файл

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: unlimited
bg: неограничен

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
bg: Вашите PHP настройки ограничават максималния размер на файла за качване до %size.

en: image
bg: изображение

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
bg: Маскималния разрешен размер на изображенията (напр. 640х480). Въведете 0 за да няма ограничение. Ако е инсталиран <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> файловете надвишаващи това ограничение, ще бъдат скалирани автоматично.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bg: Само файлове със следните разширения са позволени: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
bg: Файлът е с размер %filesize , който надвишава максималния размер от %maxsize.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bg: Беше открит невалиден избор. Моля, свържете се със администратора на сайта.

en: Illegal choice %choice in !name element.
bg: Невалиден избор %choice на елемент !name.
