IMCE (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: भार

en: root
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहायता

en: MB
ne: मेगाबाईट

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।
