IMCE (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Help
am: እርዳታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Close
am: ዝጋ
