IMCE (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Upload
bn: আপলোড

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Site maintenance account
bn: সাইট মেরামত-সংক্রান্ত এ্যাকাউন্ট
