IMCE (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Permitted file extensions
dz: གནང་བ་བྱིན་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་རྒྱ་བསྐྱེད།

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
dz: ལས་འགན་འདི་ནང་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པའི་རྒྱ་བསྐྱེད་ཚུ་ སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཚུགས། རྒྱ་བསྐྱེད་ཚུ་ བར་སྟོང་ཅིག་དང་མཉམ་ སོ་སོར་ཁ་འཕྱལ་ དེ་ལས་ སྔོན་བསྐྱོད་ཚག་འདི་དེའི་གྲངས་སུ་མ་བཙུགས།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Maximum file size per upload
dz: མངོན་གསལ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཚད་ཀྱི་མང་མཐའ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: MB
dz: ཨེམ་བི་

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
dz: ཁྱོད་རའི་ པི་ཨེཅ་པི་སྒྲིག་སྟངས་ཀྱིས་ %size ཨེམ་བི་ལུ་ སྐྱེལ་བཙུག་རེ་རེ་ལུ་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད་མང་མཐའ་ ཚད་བཟོཝ་ཨིན།

en: The selected file %file could not be copied.
dz: ཡིག་སྣོད་  %file ་སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོད་མི་འདི་  འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་མ་ཚུགས།

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
dz: ཁྲིམས་འགལ་གདམ་ཁ་འདི་  སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད།  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་འདི་ལུ་ འབྲེལ་བམཛད་གནང་།

en: Illegal choice %choice in !name element.
dz: !nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་!choice
