IMCE (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (139 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: all
nl: alle

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Permitted file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
nl: Bestandsextensies die een gebruiker met deze rol kan uploaden. Scheid de extensies met een spatie en plaats er geen punt voor.

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Close
nl: Sluiten

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: Browse
nl: Bladeren

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: user #1
nl: gebruiker#1

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
nl: De PHP-instellingen van de site beperken de maximale bestandsgrootte per upload tot %size.

en: image
nl: afbeelding

en: Control how your image/file browser works.
nl: Stel in hoe de afbeelding-/bestandsbrowser moet werken.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
nl: Maakt het mogelijk om inline een afbeelding of bestand in plattetekst-velden in te voegen.

en: Insert !image or !link.
nl: !image of !link invoegen.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
nl: Een afbeelding-/bestand uploader en browser met ondersteuning voor persoonlijke mappen en gebruikersquota.

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Add new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Directories
nl: Mappen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: The selected file %file could not be copied.
nl: Het geselecteerde bestand %file kon niet gekopiëerd worden.

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Please select a file.
nl: Selecteer a.u.b. een bestand.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
nl: De maximum toegestane afmeting van een afbeelding (bijv. 640x480). Voer een 0 voor onbeperkte afmetingen. Wanneer een <a href="!image-toolkit-link">beeldverwerkingstoolkit</a> is geïnstalleerd zullen bestanden groter dan deze waarde kleiner geschaald worden om ze passend te maken.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: File browser
nl: Bestandsbrowser

en: Configuration profiles
nl: Configuratieprofielen

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
nl: Aanvinken indien gewenst is dat IMCE absolute bestands-URLs teruggeeft.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
nl: Standaard gedrag voor bestaande bestanden tijdens bestanden uploaden

en: Keep the existing file renaming the new one
nl: Behoudt de huidige bestandsnaam door de nieuwe te hernoemen

en: Keep the existing file rejecting the new one
nl: Behoud het bestand dat al bestaat en wijs de nieuwe af

en: Replace the existing file with the new one
nl: Vervang het bestaande bestand met het nieuwe bestand

en: Default method for creating thumbnails
nl: Standaardmethode om thumbnails te maken

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
nl: Schaal de afbeelding waarbij rekening wordt gehouden met de afmetingen van de thumbnail.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
nl: Eerst de afbeelding schalen dan bijsnijden tot miniatuur afmetingen.

en: Assigned profile
nl: Toegewezen profiel

en: Role-profile assignments
nl: Rol-profiel toewijzingen

en: Assign profiles to user roles.
nl: Wijs profielen aan gebruikersrollen toe.

en: Settings were imported from the profile %name
nl: Instellingen zijn overgenomen van het profiel %name

en: Give a name to this profile.
nl: Geef een naam aan dit profiel.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
nl: Zet op 0 om de maximale waarde te gebruiken.

en: Directory quota
nl: Folder quota

en: Total user quota
nl: Totale gebruikerquotum

en: Set to * to remove the restriction.
nl: Geef * in om de beperking te verwijderen.

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Maximum number of files per operation
nl: Maximaal aantal bestanden per actie

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
nl: U kunt gebruikers toestaan meerdere bestanden te selecteren voor bewerkingen als verwijderen, formaat wijzigen, etc. Door slechts één keer  Drupal te laden wordt een hele batch aan bewerkingen uitgevoerd. Dit kan handig zijn maar de keerzijde is een toename in de tijd benodigd voor het uitvoeren van scripts, cpu laadtijd en het geheugengebruik dat mogelijk de grenzen van uw server overschrijdt, wat echt slecht is. Vul 0 in om geen limiet te stellen aan het aantal af te handelen bestanden.

en: Profile has been added.
nl: Profiel is toegevoegd.

en: Including subdirectories
nl: Inclusief submappen

en: Directory path
nl: Map pad

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
nl: Weet u zeker dat u het profiel %name wilt verwijderen?

en: Profile has been deleted.
nl: Profiel is verwijderd.

en: Import settings from other profiles
nl: Instellingen van andere profielen importeren

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
nl: %dirname wordt niet aanvaard als een geschikte naam voor een folder.

en: Create thumbnails
nl: Miniaturen aanmaken

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Width x Height
nl: Breedte x Hoogte

en: Create a new image
nl: Nieuwe afbeelding aanmaken

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
nl: U mag aan niet meer dan %num bestanden werken.

en: directory (%dir)
nl: map (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Upload failed.
nl: Upload mislukt.

en: File deletion successful: %files.
nl: Bestand(en) verwijderd: %files.

en: File resizing successful: %files.
nl: Bestand(en) verkleind: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
nl: Miniatuur aanmaken (%thumbnames) succesvol voor %filename.

en: %filename is not an image.
nl: %filename is geen afbeelding.

en: Scaling up is not allowed.
nl: Opschalen is niet toegestaan.

en: %filename(%dimensions) already exists.
nl: %filename(%dimensions) bestaat al.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
nl: %filename kan niet worden verkleind naar %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
nl: Kan geen werkmap vinden voor de bestandsbrowser!

en: There is no valid directory specified for the file browser!
nl: Er is geen geldige map ingesteld voor de bestandsbrowser!

en: Illegal choice %choice in !name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
nl: Bestanden zoeken is uitgeschakeld in folder %dir.

en: Do you want to refresh the current directory?
nl: Wilt u de huidige map verversen?

en: Delete selected files?
nl: Geselecteerde bestanden verwijderen?

en: Please select a thumbnail.
nl: Kies een miniatuur

en: You must select at least %num files.
nl: Selecteer tenminste %num bestanden.

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
nl: Selecteer een bestand door te klikken op de bijbehorende rij in de lijst met bestanden.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
nl: Ctrl+klik om bestanden aan de selectie toe te voegen of om bestanden uit de selectie te verwijderen.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
nl: Shift-klik om een selectie te maken. Klik om de selectie te starten en shift-klik om te eindigen.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
nl: Sorteer de bestanden door te klikken op de kolom-kop in de bestandslijst.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
nl: Herschaal de werkruimte door de horizontale of verticale balk te verslepen.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor bestandslijst: omhoog, omlaag, links, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor geselecteerde bestanden: enter/insert, delete, R = herschalen, T = miniatuur, U = Upload.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor folderlijst: omhoog, omlaag, links, rechts, home, end.

en: Limitations
nl: Beperkingen

en: !num files using !dirsize of !quota
nl: !num bestanden gebruiken !dirsize van !quota

en: unlimited quota
nl: Ongelimiteerde quota

en: Site maintenance account
nl: Onderhoudsaccount

en: !module has been installed.
nl: !module is geïnstalleerd.

en: administer imce(execute PHP)
nl: imce beheren (PHP uitvoeren)

en: Delete configuration profile
nl: Instellingenprofiel verwijderen

en: The file has been renamed to %filename.
nl: Het bestand is hernoemd naar %filename.

en: %filename has been uploaded.
nl: %filename is ge-upload.

en: %filename is in use by another application.
nl: %filename wordt gebruikt door een andere applicatie.

en: You do not have access to any configuration profile to use the file browser!
nl: U heeft geen toegang tot een configuratieprofiel om de bestandsverkenner te gebruiken!

en: Directory %dirname is not accessible.
nl: Map %dirname is niet toegankelijk.

en: Access to %directory was denied.
nl: Toegang tot %directory werd geweigerd.

en: You can not perform this operation.
nl: U kunt deze actie niet uitvoeren.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
nl: Om een bestand te verzenden naar een externe applicatie, dubbelklik op de bestandsrij.

en: Administer IMCE
nl: IMCE beheren

en: For users who have <strong>multiple roles</strong>, the <strong>weight</strong> property will determine the assigned profile. Lighter roles that are placed upper will take the precedence. So, an administrator role should be placed over other roles by having a smaller weight, ie. -10.
nl: Als gebruikers <strong>meerdere rollen</strong> hebben, dan bepaalt de <strong>gewicht</strong>-eigenschap het toegewezen profiel. Als lichtere rollen hoger geplaatst worden zullen zij voorrang krijgen. Een beheerdersrol moet dus door een lager gewicht, bijv. -10, boven andere rollen geplaatst worden.

en: Define the upload quota per directory.
nl: Definieer het upload-quotum per map.

en: This quota measures the size of all user uploaded files in the database and does not include FTP files. You can either use both quotations together or safely ignore this by setting the value to 0.
nl: Wat gebruikers maximaal in de database aan bestanden mogen uploaden, FTP uploads zijn hierbij niet inbegrepen. Beide maxima kunnen gelijktijdig gebruikt worden. Vul 0 in om geen quota in te stellen.

en: Specify the allowed file extensions for uploaded files. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
nl: Geef hier aan welke bestandsextenties te uploaden bestanden mogen hebben. Scheid de extenties met een spatie van elkaar en laat ze niet door een punt vooraf gaan.

en: Disable serving of private files
nl: Toegang tot privé-bestanden uitschakelen

en: Display file browser tab in user profile pages.
nl: Toon het bestandsbrowser tabblad in profielpagina's van gebruikers.

en: Insert file
nl: Bestand toevoegen

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
nl: Als u geen enkele WYSIWYG-editor gebruikt, kunt u met deze functie afbeeldingen of bestanden als <strong>HTML-code in elk leeg tekstveld</strong>toevoegen. De <strong>tekstveld-ID's</strong> waaronder u een link naar IMCE wilt toestaan voegt u gescheiden door <strong>komma's</strong> toe. Het * teken is een jokerteken. Hint: in de meeste nodetypes begint de ID van berichttekstvelden met edit-body.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
nl: IMCE geeft toegang tot alle bestanden in private mappen zonder enige toegangsbeperkingen. Anonieme toegang tot elk bestand (/system/files/bestandsnaam) is toegestaan tenzij een module de toegang tot de bestanden beperkt. Hier kun je deze functie uitschakelen.

en: Change view
nl: Weergave aanpassen

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
nl: Profielen aan gebruikersrollen toewijzen voor de beschikbare bestandssystemen. Het standaard bestandssysteem is %name.
