IMCE (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: all
oc: tot

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: root
oc: raiç

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: link
oc: ligam

en: Permitted file extensions
oc: Extensions autorizadas

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
oc: Las extensions que los utilizaires que fan partida d'aqueste ròtle pòdon mandar. Separatz las extensions amb un espaci e incluiscatz pas lo punt del començament (ex  : .pdf => pdf).

en: n/a
oc: n/d

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Close
oc: Tampar

en: Browse
oc: Percórrer

en: WIDTHxHEIGHT
oc: LARGORxNAUTOR

en: Maximum file size per upload
oc: Talha maximala de cada fichièr

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: unlimited
oc: illimitat

en: MB
oc: Mo

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
oc: Vòstres paramètres de PHP limitan la talha maximala de cada transferiment a %size.

en: image
oc: imatge

en: Resize
oc: Redimensionar

en: The selected file %file could not be copied.
oc: Lo fichièr causit %file a pas pogut èsser copiat.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
oc: Sols los fichièrs que s'acaban per las extensions seguentas son autorizats : %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
oc: L'archiu, de %filesize, excedís lo maximal permès de %maxsize.

en: Maximum image resolution
oc: Resolucion maximala de l'imatge

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
oc: Una causida interdicha es estada detectada. Contactatz l'administrator del site.

en: Illegal choice %choice in !name element.
oc: Causida interdicha %choice dins l'element !name.

en: Site maintenance account
oc: Compte de mantenença del site
