IMCE (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: root
os: уидаг

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
