IMCE (7.x-1.10) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: root
bo: རྩ་བ

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: image
bo: པར་རིས

en: Add new profile
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
bo: ཡིག་ཆ་ནི་%filesize་ཡིན་པ་དང་ཆེས་ཆེའི་ཚད་%maxsize་ལས་བརྒལ་སོང་།

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bo: འདིར་ཚུལ་དང་མི་མཐུན་པའི་གདམ་ཚན་ཞིག་རྟོགས་ཡོད་པས། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་བ་གནང་རོགས།
